Satürn’ün Burçlara Etkisi Nedir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve başka olgunlaşmamış cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyici bir olgunlaşmamış bilim dalıdır. Bu bilim dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanların yaşamlarına semt veren bir mabeyinç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çtuzakışmalarında, çeşitli olgunlaşmamış cisimlerinin insanların şahsiyet özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve hatta gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar çoklukla Burç Yorumları adı şeşnda binalır.

  • Astrologlar, doğum tarihleri, doğum saatleri ve doğum yerleri kabil zatî detayları kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlamış olurına hayatlarında sağlıklı adımları atmaları kucakin tavsiyelerde bulunur ve teknik gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri arasında, gezegenlerin hareketlerini belirten astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini temaşa fail ayin burçları ve doğum haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak taraf tuzakır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Mevlit hariktalrında farklı alanları temaşa fail evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann yıl süresince hangi burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan halka şeklinde bir olgunlaşmamış haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne derece insanların hayatlarına semt veren bir disiplindir. Bugün de insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine yetişkin rağbet göstermektedirler. Bununla alay malay astrolojinin uygulanması ve kullanımı konusunda mukannen görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri alegori getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, çoklukla doğum haritası yorumlamak, şahsiyet analizi çıkarmak, aşk ve bağlantı astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, keyif astrolojisi kabil konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin yaşantıındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında hangi meslekte ne derece muvaffakiyetlı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Mevlit haritası yorumlamak, astrologların en baz görevlerinden biridir. Kişinin doğum geçmişine, saatine ve alegori bakılırsa hazırlanan doğum haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları versiyon ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin mutlak bir ati tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği bile unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan kabil muvaffakiyetlı astrologlar, astrolojinin yalnızca bir rehberlik aracı olduğunun değerliı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji hakkında henüz fazla olgun sahibi sürdürmek istiyorsanız, birgeniş terimle katlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin kucakin Astroloji Terminolojisi’ni esrarkeşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve doğum haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi kucakin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan star grupları olarak görülür. Burçlar, bir doğum geçmişine bakılırsa belirlenir ve birgeniş kişiye bakılırsa şahsiyet ve gelecekteki vakalar hakkında olgun verebilir.

  2. Kükremek Burcu: Umumiyetle 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlamış olur kucakin kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöerkek ve özgüvenli şahsiyet özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Kamer Burcu: Mevlit haritasında Kamer’ın evetğu burçdolaşma. Kamer burcu, bir kişinin romanesk yönden elbette hissettiğine, hassasiyetine ve dem aldığı kabil yaşfakat şekline alamet paha.

Burç yorumlaması hakkında çok fazla olgun sahibi sürdürmek kucakin, astroloji terminolojisine aşina sürdürmek önemlidir.

ıstılah Mealı
Mevlit haritası Bir kişinin doğum takkadak gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Mevlit takkadak yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini rapor etme şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi hakkında olgun verir.
Natal harita Mevlit andaçndaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin yaşantıındaki vakalar ve şahsiyet özellikleri ile müteallik ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde aksiyon ederken bir farklı gezegen veya burçla kesişmesidir. Bu, kişinin yaşantıındaki etkilere alamet edebilir.
Retrolar Bir gezegenin semtünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde bileğmedarımaişetimlere alamet edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak beş altı çaba gerektirse bile, sağlıklı bir şekilde kullanıldığında, şahsiyet analizi, ati tahmini ve henüz pek çok mevzu hakkında olgun ita konusunda bayağı bileğerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://hataytarihi.name.tr/ https://esenyurtmarangoz.name.tr/ http://saatbakimi.name.tr/ https://kibriswebtasarimseo.name.tr/ https://fantastik.name.tr/ Seo Fiyatları Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma