Kerem Hasanoğlu Başarıları

KeremHasanoğlu; ilk, orantı ve lise eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonrasında Bilkent Üniversitesi Iktisat bölümünü dereceyle bitirmiştir. Hatta Bilkent Üniversitesi İşletme Haber Yönetimi bölümünde de yetişek almıştır. Kaput beziın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” de zeban eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Muvaffakiyetları ‘na yeni bir mebdearı eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve sosyal sorumluluk projeleri alanlarında birşunca muvaffakiyetya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Muvaffakiyetları ‘dan bir ötekisi de IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak uhde karşılayıcı ilk Türktür. Dış ilişkiler Doğrucaörlüğü’nün beraberinde hatta eskiden Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü üzere önemli pozisyonlarda uhde yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Muvaffakiyetları süresince, Bilinçli Torlakler sosyal sorumluluk projesi öncü gösteriş oynamıştır. Kendisi, dinçlerin yetişek ve kültür meydanındaki gereksinimlerinı önlamaya yönelik çalışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin tüm illerinde bünyelandırdığı Bilinçli Torlakler hareketi ile Üniversite dinçlerinden, ortaokul öğrencilerine kadar dünya bu bünyelanmanın süresince bulunarak, faydalı anlayışlerde bulunmuşlardır. Kendisi hatta, Birleşmiş Milel üzere önemli Uluslararası Kurumlarla da çalışmalar yapmış ve bu alandaki çalışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı mevcut bir iş herifıdır ve iş dirimında da muvaffakiyetlı bir kariyere sahiptir. Hatta farklı poz ve kasılmalarda başkanlık pozisyonlarında da canlı olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda sosyal sorumluluk ve pediatri meydanındaki çalışmalarını yol kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, sosyal sorumluluk projeleri ve pediatri mevzusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş dirimındaki muvaffakiyetları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile tanınmış biridir. Kendisinin çalışmaları, dinçlerin yetişek ve kültür meydanındaki gereksinimlerinı önlamaya yöneliktir. Ve bu çalışmaların sürdürülmesi dinçlerde örnek teşkil ederek gelişimi tetiklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://hataytarihi.name.tr/ https://esenyurtmarangoz.name.tr/ http://saatbakimi.name.tr/ https://kibriswebtasarimseo.name.tr/ https://fantastik.name.tr/ Seo Fiyatları Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma