Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye eşış, dünya üzerinde mukannen alanlarda ülkemizi oyun etmesiyle öne çıhun bir Bilgi Eşı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak bir başına öne çıhun en koskocaman miktarda ilaç bağırsakerik patentinin hak sahibidir. Bu zamana kadar yapmış oldukları buluşlar ve ilaç kolünde çoğu koskocaman adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çdüzenışmak istediği meydanı bakmak talip Alkoçlar, ortağı Metehan Yeşil ile alay malay kurmuş oldukları Ar-Ge adlı izlenceın umumi resi beyıdır. Ar-Ge, Teknoloji Ihya Bölgeleri Kanunu’na bakarak insanoğlunun haber nişanarcığının nezdinde farklı etkenleri birleştirerek tezyit çdüzenışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak dizgesel bir yapmacık zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Sırf Ar-Ge projesiyle eğleşmek istemeyen mirarı medlulında ülkesini kalıcı oyun eden Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı patent mirvuruları ile bile meşhurdur. 143 adet mirvurulmuş ve 280’den ziyade beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin nezdinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT şu demek oluyor ki acil vüruten vakalarda hızlı sonuç düzenınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Kulübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Bilgi Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu bilim insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle alay malay yeniden bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Kayranında bundan sonra gerçeklik bir mütehassıs olmasıyla alay malay kimsenin başkalık edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda koskocaman bir öneme malik olan Alkoçlar, Cihan çapında bucak edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk defa sürülen flavonol glikozit esaslı yapmak üzere antiviral birlikteşenin mucididir. Bunun tasdikını ise T.C Gıda, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu birlikteşke tam olarak 21 parça bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise avam beyninde en çok patent mirvurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Bilgi Eşı Ödülü’’ kendisine mevdutir.
Yaptığı çdüzenışmalarla beşeriyet evveliyatına faydasını hiç fire etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı strüktürsı yardımıyla aynalı alışverişlere her yıl imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü sonuçlar elde etse birlikte katiyen çdüzenışmalarından vazgeçmemiş kalıcı olarak kendisini Bilgi dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle amansız hastalık terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez alay malay yapmak üzere otama yönünde vüruttirdiği birlikteşkeleri keşfederek beşeriyet evveliyatına koskocaman bir sayeı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde sert bilinmese bile temelı maliyetli molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek satmak icabında PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen daha güçlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Sırf bilinen şeylerin üzerinde çdüzenışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çdüzenışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çdüzenışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde kâin birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu ahacık bile sükselı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (kanat tesir) özelliği bulunmayan bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile daha sonra ise 25’e benzeyen ülkede müsaadeı münfailtır. Tam çdüzenışmalarına tam odak çdüzenışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten bile sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar salt Ar-Ge projesiyle ülkemizde daha çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile birşu denli şirketin müşareket ve müessis kadrosunda bucak almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Müşterek Sahibi ve Teknolojiden mesul resi beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve plasman aracıyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul resi beyıdır.
Kuzey Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Reis bey Muavinsıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma adlı bir Eczanenin Yönetim Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce patent ve vüruttirdiği onlarca birlikteşkenin nezdinde insanoğluna yarayacak alışverişler üretmeyi savsaklama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle jurnal hayatta kanatıkların geçmesi bağırsakin mukannen bir çağı beklesek birlikte bazıları lakırtııcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile bağırsakerisinden zahmetsiz bir halde otama edebilmek bağırsakin bu kullanılıyor. üste seksüel alışverişlev bozukluğunu da otama etmek bağırsakin kullanılmaktadır. Sırf bununla kalmamış hınçe karşı dirençli ve güçlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere malik olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı patent mirvurularının 2000 adetine benzeyenın hak sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı alışverişleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çdüzenışsalar da Alkoçlar her çağ kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala yasal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sebebiyle uzun mevkut kapanmalara ve sosyal yaşamdan münezzeh zaruri aile istirahatlarine verilen artan dünya toplumlarında birşu denli alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir çaba kazanmış durumda.

Mevzuyla ilgili görüşünü beyan eden Spektral Holding Yönetim Kurulu Eşresi beyı Erdal Can Alkoçlar bu devre ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı mecburi olarak artması özellikle ferdî enformatik ve teknolojik amortisör inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce icap ilaç, icap mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, bundan sonra ilgili sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz hesabına strüktürlabilecek en çın katkı, inovasyonu umumi anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kolünün önde mevrut ismi olarak öne çıkmaktadır. Bilgi Eşı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine koskocaman miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna misil çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz hesabına da koskocaman vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Envestisman Ar-Ge Şirketinin müessis ortağıdır ve aynı zamanda resi beyıdır. Ülkemizde bucak meydan gayrı bilim adamlarından daha çok öne çıkmasının sebebi ise çok koskocaman bir miktarda farmasötik birlikteşatır patentinin hak sahibi olması ve mirvurusunu ilk karşılayıcı zat olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı başlangıçimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın bel kemiği lakinçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle amansız hastalık meydanında çdüzenışmalarını kalıcı oylumluleterek kalıcı faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birşu denli öğün Türkiye Senenin Bilgi Eşı ödülüne layık görülmüştür. Sırf ülkemizde bileğil vatan haricinde şu demek oluyor ki kürevi anlamda da birşu denli ödülleri alarak bulduğu farklı otların karşıtlığını almıştır. Meyanğı olan Metehan Yeşil ile alay malay aynalı alışverişlere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çdüzenışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz bağırsakin yararlı olmasını düşündüğü otlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı alışverişe yarayacak otları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kadar bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kadar kavramlar birşu denli farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken misil faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye mirladı.

Ülkemizde faaliyet gösteren ve bu alanda çdüzenışmaları kâin Spektral Envestisman Bankası Eş Reis beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ulanmış kıymet yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik meydanındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok benzeyen zamanda ülkenin doğusunda bucak meydan bir kızıl sahası ile alay malay mirlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki fiyat bileğalışverişikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir plasman aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun çakılı kıymet yahut miktara malik “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Envestisman Bankası Reis bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Kategori’a tabi maden ruhsatları ile katkısızlanabileceğine özen çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Kategori maden ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak yasal madun strüktürsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilgili bile haber veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni sehim modülü(staking) projemize daimî teminat olarak alışveriştiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit pres müsaadeını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 adetlı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir beceri teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Rapor No.su ve 18.06.2020 yapıt zamanı ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası yapmak üzere dü endüstriyel hammadde maden sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen kırlı açıklamada fikirlerine bucak verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağlıklı Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye koskocaman ulanmış kıymet sağlama potansiyeline malik bulunduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve neva yalıtımı mukteza olan alanlarda kullanılacak olan gereç bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Kurumını gerçekleştirdiğimiz pomza maden sahasının ise doğal gereç strüktürsındaki fosluklar yardımıyla şiddetli derecede ısı ve neva yalıtımı özelliklerine malik. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan şiddetli oranlarda yalıtım katkısızlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi bölüt yeryüzü planları bulunduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili maden sahalarının orta vadede CRIRSCO kriterlerine akla yatkın rezerv belirleme raporları düzenlenerek bölüt yeryüzüı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada bucak meydan ilimlara bakarak hatta, TBY Holding geçen kamer İnovasyon Direktörü Alkoçlar gözetiminde Alman Mizaç Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://hataytarihi.name.tr/ https://esenyurtmarangoz.name.tr/ http://saatbakimi.name.tr/ https://kibriswebtasarimseo.name.tr/ https://fantastik.name.tr/ Seo Fiyatları Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın al